PopisMísto práce: Praha Újezd ulice Formanská
Kontaktní osoba: pí. Ružičková, ruzickova@charvat-chs.cz. Životopisy zasílejte elektronicky.
Náplň práce
servis a výroba hadic na provozovně
řešení technických požadavků a obsluhování zákazníků prodejny
Požadujeme
základy práce s PC
ŘP sk. B
spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme
zázemí stabilní české společnosti
motivační systém ohodnocování (podíl z kvartálního plnění provozovny)
práce na HPP

příspěvek na stravné (stravenky v hodnotě 118Kč/den)
příspěvek na životní pojištění 3600Kč/rok
2 dny dovolené navíc
Místo práce: Praha 4

Životopisy zasílejte na: ruzickova@charvat-chs.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCHARVÁT Group s.r.o. - 004 - Praha 4, Formanská 139, Újezd u Průhonic, 149 00 Praha 415 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

CHARVÁT Group s.r.o.
  • CHARVÁT Group s.r.o.
  • Kontakt : Martina Růžičková
  • E-mail : ruzickova@charvat-chs.cz
  • Adresa : CHARVÁT Group s.r.o. - 004 - Praha 4, Formanská 139, Újezd u Průhonic, 149 00 Praha 415

Klíčová slova

práce

praha

ruzickovacharvatchscz

zasílejte

stravné

společnosti motivační

systém

ohodnocování

podíl

kvartálního