PopisNáplň práce:
- zajištění prevence sociálně patologických jevů u dětí a žáků
- psychologické poradenství související se vzděláváním a výchovou dětí a žáků

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na psychologii nebo etopedii
- znalost školské problematiky výhodou
- praxe v oboru školní psychologie a poradenství výhodou
- zkušenosti s prací s dětmi výhodou
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/-ka
- dobrá znalost práce na PC
- dobré organizační a komunikační schopnosti

Zaměstnavatel nabízí:
- možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup do pracovního poměru 1. 9. 2019 nebo dle dohody
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění (11. platová třída)
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, indispoziční volno, pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání a další výhody dle kolektivní smlouvy

Písemná přihláška musí obsahovat: jméno a příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, datum a podpis, případně souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely budoucí nabídky zaměstnání. Vzor souhlasu je uveden na webových stránkách města Náchoda http://www.mestonachod.cz/urad/ochrana-osobnich-udaju. Souhlas lze kdykoliv odvolat.

K přihlášce se připojí tyto doklady: strukturovaný životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášku s uvedenými doklady doručte nejpozději do 15. 8. 2019 na adresu: Městský úřad Náchod, k rukám tajemnice Mgr. Hany Mílové, Masarykovo nám. 40, 547 01 Náchod. Obálku označte "Výběrové řízení - psycholog - neotvírat".

Bližší informace podá Mgr. Iveta Lukešová na tel.: 491 405 422 nebo osobně. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMasarykovo náměstí 40, 547 01 Náchod 1 Mzda minimálně21480 Kč Mzda maximálně32290 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

Město Náchod
  • Město Náchod
  • Adresa : Masarykovo náměstí 40, 547 01 Náchod 1

Klíčová slova

výhodou

dle

doklady

číslo

znalost

možnost

náchod

souhlas

mgr

pracovní