PopisNástup dle dohody. Osobní kontakt po telefonické nebo emailové domluvě Ing. Kovaříková tel. 777 031 171 (volat v době Po-Pá 9:00-16:00 hod.), kovarikova@globalrecycling.cz.
Náplň práce: uchazeč na této pozici bude zodpovědný za nakládku/vykládku materiálu vč. zajištění příslušné interní evidence.
Požadujeme:
- prokazatelné zkušenosti s obsluhou manipulační techniky podmínkou (VZV, kolová technika)
- platný průkaz VZV výhodou
- dobrý zdravotní stav - práce je z velké části vykonávána venku
- pečlivost, spolehlivost
- samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
- práci v ryze české společnosti
- jistotu zaměstnání
- příspěvek na obědy
PD: Po-Pá 6:00-14:00 hod., 14:00-22.00 hod. Pracoviště: Klenovice na Hané 292 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGLOBAL RECYCLING a.s., Klenovice na Hané, Klenovice na Hané 292, 798 23 Klenovice na Hané Mzda minimálně19500 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

GLOBAL RECYCLING a.s.
  • GLOBAL RECYCLING a.s.
  • Kontakt : Zuzana Kovaříková
  • Telefon : +420 777 031 171
  • E-mail : kovarikova@globalrecycling.cz
  • Adresa : GLOBAL RECYCLING a.s., Klenovice na Hané, Klenovice na Hané 292, 798 23 Klenovice na Hané

Klíčová slova

hod

práce

vzv

nástup

technika

platný

průkaz

výhodou

zdravotní

stav