PopisPožadavky:
- Perština (C2/C1), Angličtina (B2)
- Komunikační/prezentační dovednosti
- Řidičský průkaz
- Flexibilita a důraz na samostatnost při řešení obchodních problémů
- Výborná znalost MS Office a dalších přidružených komunikačních aplikací
Náplň práce:
- Denní komunikace s obchodními partnery v teritoriu (hotely, CRMs)
- Akviziční činnost (vyhledávání nových zákazníků)
- Řízení projektu od iniciace až po realizaci, včetně zajištění platby klienta
- Služební cesty do zemí Blízkého východu
Zaměstnanecké výhody: Dovolená navíc a další výhody
Kontakt e-mailem. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěU Malše 1805/20, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

CCS International s.r.o.
  • CCS International s.r.o.
  • Kontakt : Bohuslav Tůma
  • E-mail : ccsi@cssi.cz
  • Adresa : U Malše 1805/20, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

požadavky

včetně

crms

akviziční

činnost

vyhledávání

nových

zákazníků

řízení

projektu