PopisKontakt: Michaela Marková, tel.: +420 722 150 190, e-mail: info@evora.cz
MVP: Střední Čechy, Praha, Dolnoměcholupská 1418/12
102 00 Praha 15 - Hostivař

PRACOVNI NÁPLŇ:
Montáže moderních technologií (vytapěni, chlazení, ohřev TUV, fotovoltaika, zdravotechnika, centralni
vysavače) převažně v bytové vystavbě.Regulace a zprovoznovani systemů TZB.
POŽADUJEME:
SOU nebo SŠ technického směru. Vhodné i pro absolventy.
Čtení a použití technických podkladů a projektové dokumentace.
Schopnost pracovat v týmu. Manuální zručnost, preciznost, spolehlivost a zodpovědnost.
Řidičský průkaz sk. B
Praxe v oblasti montáží vzduchotechniky výhodou. Praxe v oblasti vodo-topo výhodou.
Vhodné i pro absolventy. Chuť učit se novým věcem.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravné, příspěvěk na doplňkové penzijní spoření, pravidelná školení. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEvora CZ, s.r.o. - Hostivař, Dolnoměcholupská 1418/12, Hostivař, 102 00 Praha 102 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

Evora CZ, s.r.o.
  • Evora CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Marková
  • Telefon : +420 722 150 190
  • E-mail : info@evora.cz
  • Adresa : Evora CZ, s.r.o. - Hostivař, Dolnoměcholupská 1418/12, Hostivař, 102 00 Praha 102

Klíčová slova

praha

oblasti

kontakt

vodotopo

týmu

manuální

zručnost

preciznost

spolehlivost

zodpovědnostřidičský