PopisTECHNICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE V ANALYTICKÉ LABORATOŘI
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.8.2019
- Náplň práce: činnost v chemické a analytické laboratoři
- Požadujeme: VŠ vzdělání chemického směru (VŠCHT, Univerzita - zaměření chemie, životní prostředí), praxi v analytických laboratořích, standardní znalost práce na PC - MS Office, zodpovědnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravováníé na pracovišti, firemní benefity
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Dörreová Barbora, tel. 60 60 699 32, e-mail: marketing@empla.cz; upřednostňujeme zaslání životopisu

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZa Škodovkou 305/5, Kukleny, 503 11 Hradec Králové 15 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

EMPLA AG spol. s r.o.
  • EMPLA AG spol. s r.o.
  • Kontakt : Barbora Dörreová
  • Telefon : +420 495 218 875,606 069 932
  • E-mail : marketing@empla.cz
  • Adresa : Za Škodovkou 305/5, Kukleny, 503 11 Hradec Králové 15

Klíčová slova

analytické

laboratoři

práce

technický

případě

nabízíme

týdnů

dovolené

stravováníé

pracovišti