PopisPožadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání
- důsledný a zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů, pečlivost, časová flexibilita
- znalost MS Office (Excel, Word)
- dobré komunikační dovednosti
- spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
- nástup: od 1.7.2019, popř. dohodou

Nabízíme
- pestrou a zajímavou práci
- příjemné pracovní podmínky
- motivující finanční ohodnocení
- firemní benefity - závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění,

Náplň práce
- práce v účetním programu Byznys
- navádění objednávek
- komunikace se zákazníky

Délka trvání prac. poměru: na dobu neurčitou.
Mzda: 20 000 - 25 000Kč

Životopisy zasílat na lenka.brezinova@forestina.cz
Případné dotazy na tel. 725 411 680 - Ing. Lenka Březinová
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMnichov 129, 386 01 Strakonice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

FORESTINA s.r.o.
  • FORESTINA s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Březinová
  • Telefon : +420 725 411 680
  • E-mail : lenka.brezinova@forestina.cz
  • Adresa : Mnichov 129, 386 01 Strakonice 1

Klíčová slova

požadujeme

navádění

ohodnocení

firemní

benefity

závodní

stravování

příspěvek

penzijní