PopisNáplň práce: organizování práce svěřeného úseku ve výrobě, administrativní práce, práce se systémem SAP.
Požadujeme: spolehlivost, organizační schopnosti, komunikační dovednosti. Zkušenosti s vedením týmu lidí jsou výhodou. Trestní bezúhonnost.
Pracovní doba: jednosměnný provoz 5.00 až 13.30 hod.- po - pá.
První kontakt: Benešová Hana, tel.: 382 203 275, e-mail: hana.benesova@muuupisek.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMASO UZENINY PÍSEK, a.s.., Samoty 1533, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně32000 Kč Nastoupit od2019-07-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

MASO UZENINY PÍSEK, a.s.
  • MASO UZENINY PÍSEK, a.s.
  • Kontakt : Hana Benešová
  • Telefon : +420 382 203 275
  • E-mail : hana.benesova@muuupisek.cz
  • Adresa : MASO UZENINY PÍSEK, a.s.., Samoty 1533, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

práce

náplň

tel

hana

benešová

kontakt

pá první

hodpo

provoz

jednosměnný