Popis- ukončené SŠ vzdělání (zaměření na grafický design nebo marketing výhodou)
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- přesnost a profesionalitu
- znalost práce na PC
- zvládání více úloh najednou
- bilingvního uchazeče - čeština-angličtina nutností ( písemná i ústní komunikace)
- ochota učit se novým věcem
- aktivitu, systematičnost a orientaci na detail
- znalost programu Indesign nebo podobného nutností
- praxe na obdobné pozici výhodou
- nástup dle dohody
Náplň práce:
- dohled a administrativní úkony
- tvorba etiket, prospektů, krabiček, prezentačního materiálu atd. v programu Indesign
- spravování webu
- koordinace IT
- spravování čipového systému
Pozn. Pokud Vás tato nabídka zaujala a myslíte si, že vaše zkušenosti a dovednosti odpovídají našim požadavkům, budeme se těšit na Váš životopis. Pokud se Vám neozveme do tří týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDYNTEC spol. s r.o. - provozovna Terezín, Pražská 328, 411 55 Terezín Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

DYNTEC spol. s r.o.
  • DYNTEC spol. s r.o.
  • Kontakt : Sarah Arvé
  • E-mail : sarah_thomsen@chemvet.dk
  • Adresa : DYNTEC spol. s r.o. - provozovna Terezín, Pražská 328, 411 55 Terezín

Klíčová slova

znalost

výhodou

programu

ukončené

it spravování

webu koordinace

indesign spravování

atd

materiálu

prezentačního