Popis* KO: Petra Kucharovičová, životopis zašlete na e-mail: zamestnani@tsbohemia.cz
Požadujeme:
Dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup a mít obchodního ducha.
Aktivní zájem o naše portfolio produktů a neustálou chuť se vzdělávat.
Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou a mít čistý trestní rejstřík.
Co Vám můžeme nabídnout?
- Speciální odměny z prodaných služeb.
- Řadu skvělých benefitů:
- Stravenky v hodnotě 100,-Kč
- Finanční bonus za odpracovaný rok až 20.000,-Kč
- Dotovaný program Cafeteria
- 5 dní Sickdays (v případě nevyčerpání Vám náleží finanční odměna 5.000,-Kč)
- Motivační příspěvek za získání nového kolegy 20.000,-Kč
- Celofiremní akce i výlety
- Možnost zapůjčení auta a jízdního kola
- Pracovat budete v příjemném moderním prostředí.
- Atraktivní zaměstnanecké ceny na veškeré prodávané zboží.
- Každý má u nás možnost profesně růst, ti nejšikovnější se mohou stát i vedoucími pobočky.
- Ctíme pravidlo "Víc hlav víc ví", každý dobrý nápad rádi odměníme.

Náplň práce:
Budete hlavně prodávat zboží a služby našim zákazníkům (také se postaráte o reklamace a přijmete i vydáte zboží). S tím souvisí i komunikace se zákazníky a s kolegy z jiných poboček.
Pravidelně se budete vzdělávat o kompletním portfoliu produktů. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěT.S.BOHEMIA a.s. - Opava , Zámecký okruh 996/19, Předměstí, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

T.S.BOHEMIA a.s.
  • T.S.BOHEMIA a.s.
  • Kontakt : Petra Kucharovičová,
  • E-mail : zamestnani@tsbohemia.cz
  • Adresa : T.S.BOHEMIA a.s. - Opava , Zámecký okruh 996/19, Předměstí, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

kolegy

20000kč

možnost

finanční

zboží

produktů

vedoucími

stát

nejšikovnější

růst