PopisHlavní náplň práce

› aktivně vyhledává nové příležitosti v oboru chirurgie
› prodává běžné i speciální chirurgické nástroje na operační sály a do ambulancí
› technická podpora pro zákazníky
› připravuje podklady pro úspěšná výběrová řízení
› pracuje na svém rozvoji s cílem být partnerem špičkovým lékařským odborníkům
› účast na lékařských kongresech a výstavách

Požadujeme

› SŠ vzdělání
› praxe v obchodní činnosti alespoň 2 roky
› zkušenosti s instrumentováním výhodou
› pracovní zkušenosti v oblasti zdravotnictví výhodou
› znalost práce na PC - MS Office
› aktivní řidič sk. B - 5 tis. km měsíčně
› schopnost práce pod tlakem
› profesionální a kultivované vystupování

Proč právě k nám?
› produktová školení a uvedení v zavedeném a úspěšném regionu
› služební auto k osobnímu užívání
› zázemí české stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPraha, Západní a Jižní Čechy, Praha, Západní a Jižní Čechy Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T19:56:04

Společnost

MEDIN, a.s.
  • MEDIN, a.s.
  • Kontakt : Magda Svobodová
  • Telefon : +420 566 684 355
  • E-mail : magda.svobodova@medin.cz
  • Adresa : Praha, Západní a Jižní Čechy, Praha, Západní a Jižní Čechy

Klíčová slova

práce

zkušenosti

výhodou

hlavní

aktivní

tlakem

schopnost

měsíčně

tis

řidič