PopisPožadavky: ekonomické vzdělání; odborná praxe v oblasti účetnictví minimálně 2 roky; znalost práce na PC (MS OFFICE) - Excel, Word; znalost účetních programů Xaverius a ABRA výhodou; samostatnost spolehlivost, pečlivost, důslednost, schopnost zorganizovat si práci, dotahovat věci do konce a přizpůsobovat se změnám; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost;

Náplň práce: účtování pokladny, přijatých a vydaných faktur, mezd, interních dokladů (dotace, dary, majetek, vnitroorganizační přeúčtování, atd.); zpracování podkladů pro kontrolní hlášení a přiznání k DPH; bankovní styk; vedení majetkové evidence.

Váš strukturovaný životopis, na adresu: jana.janeckova@nadeje.cz
CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: účetní

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNADĚJE - Otrokovice, Wolkerova 1274, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

NADĚJE
  • NADĚJE
  • Kontakt : Hana SOUKUPOVÁ
  • Telefon : +420 775 889 693
  • E-mail : hana.soukupova@nadeje.cz
  • Adresa : NADĚJE - Otrokovice, Wolkerova 1274, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

práce

znalost

podkladů

vedení

styk

bankovní

dph

přiznání

hlášení

kontrolní