Popis*KO: Rabiková Martina, tel.: 777 741 005 od 7:00 do 14:30hod., e-mail: Martina.ribakova@cz.issworld.com
Požadujeme: pečlivost a spolehlivost, plnoletost, fyzickou zdatnost.
Náplň práce: svážení nákupních vozíků do prostor HM Tesco, lisování komunálního odpadu.
Pracovní doba od 6:00 do 18:00 hod. (2 dny práce a 2 dny volna)
Nástup možný ihned.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěISS Facility Services s.r.o. - pobočka Opava, Těšínská 2914/44, Předměstí, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně7200 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

ISS Facility Services s.r.o.
  • ISS Facility Services s.r.o.
  • Kontakt : Martina Rabiková
  • Telefon : +420 777 741 005
  • E-mail : Martina.rabikova@cz.issworld.com
  • Adresa : ISS Facility Services s.r.o. - pobočka Opava, Těšínská 2914/44, Předměstí, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

práce

dny

rabiková

prostor

možný

volna nástup

hod

doba

odpadu pracovní

komunálního