PopisNáplň práce:
- Poradce/ poradkyně působí na Základní škole U Lesa v Novém Boru a svou činností usnadňuje komunikaci mezi rodiči, školou a dalšími institucemi s cílem předcházet školnímu neúspěchu dětí. Poskytuje zvýšenou míru podpory zejména rodičům žáků se specifickými vzdělávacími potřebami.
Pracovní pozice je součástí projektu S rodinou k inkluzi, více informací o projektu naleznete na webových stránkách www.rodinavcentru.cz/inkluze/
Nabízíme:
-Plný pracovní úvazek na dobu určitou (do 31. 5. 2021)
-Dobré platové ohodnocení
-Přátelský pracovní kolektiv
Požadujeme:
-Středoškolské vzdělání s maturitou
-Zkušenost ze školského nebo sociálního prostředí výhodou
-Nástup od 1. září 2019
Více informací vám poskytne Bc. Kateřina Hřebřinová na tel.: 608 004 117 nebo na emailu: hrebrinova@rodinavcentru.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRodina v centru, z.ú. - 01, Nemocniční 369, 473 01 Nový Bor Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

Rodina v centru, z.ú.
  • Rodina v centru, z.ú.
  • Kontakt : Kateřina Hřebřinová
  • Telefon : +420 608 004 117,hrebrinova@rodinavcentru.cz
  • Adresa : Rodina v centru, z.ú. - 01, Nemocniční 369, 473 01 Nový Bor

Klíčová slova

projektu

informací

pracovní

náplň

platové

rodinou

inkluzi

naleznete

webových

stránkách