PopisMísto výkonu práce: Mezi vodami č.p. 639/27, Praha 4
Kontakt: e-mail: miserova@zepris.cz
Požadujeme:
- schopnost samostané práce
- zodpovědnost a spolehlivost
- fyzická zdatnost
- výpis z RT
- svářečský průkaz Z-U/C-U výhodou
- praxe v pokládce a montáži venkovního potrubí výhodou
Zaměstnanecké výhody: hrazené ubytování, zajímavé finanční ohodnocení, jistota stabilní firmy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné/cestovní náhrady, pravidelné školení
Náplň práce: pokládka potrubí, montáž, práce se stavební četou při opravách nebo nové výstavbě ing. sítí
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZEPRIS s.r.o. - 001, Mezi vodami 639/27, Modřany, 143 00 Praha 412 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

ZEPRIS s.r.o.
  • ZEPRIS s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Miserová
  • E-mail : miserova@zepris.cz
  • Adresa : ZEPRIS s.r.o. - 001, Mezi vodami 639/27, Modřany, 143 00 Praha 412

Klíčová slova

práce

potrubí

příspěvek

ubytování

zajímavé

finanční

ohodnocení

jistota

stabilní

firmy