PopisMísto pracoviště:
- Domov pro seniory, Kostelec nad Černými Lesy, Lázeňská 462

Prvotní kontakt:
- e-mail: pece.stred@diakonie.cz
- tel.: 734 809 127 Po-Pá od 13:00 - 15:00

Upřesňující údaje:
Nástup: ihned nebo dle dohody

Náplň práce:
" poskytování terénní pečovatelské služby
" péče o seniory a osoby se zdravotním postižením v jejich domácím prostředí
" rozvoz obědů, nákupy pro klienty
" zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech v domácnostech klientů (pomoc při jídle, hygieně, oblékání)
" doprovody klientů k lékařům, na nákupy, atd.
" individuální plánování a vedení další dokumentace

Požadujeme:
" základní nebo střední vzdělání
" zájem o práci s cílovou skupinou
" aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B (každodenní používání služebního auta)
" znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň
" komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci

Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" pracovní doba 6:00 - 14:30 hod.
" nárůst mzdy po zkušební době
" supervizní a metodickou podporu
" možnost získání rekvalifikace - pracovník v sociálních službách
" po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
" práci v malém kolektivu
" další vzdělávání
" příspěvek na stravování
" zázemí stabilní organizace
Pozice je vhodná pro cizince - minimální znalost češtiny na úrovni A1.
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.
V případě zájmu kontaktujte prosím Mgr. Danu Batalovou, tel. 734 809 127

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně20750 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
  • Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
  • Kontakt : Dana Batalová
  • Telefon : +420 734 809 127
  • E-mail : pece.stred@diakonie.cz
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy - Kostelec nad Č. Lesy, Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Klíčová slova

seniory

týdnů

nákupy

klientů

tel

místo

službách quot po

malém

neurčitou quot práci

dobu