PopisMísto výkonu práce: Pohraniční 1435/86, 703 00, Ostrava
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail kariera@scenario.cz.

Náplň práce:
- Řízení malého týmu produktových manažerů, referentů a péče o svěřený sortiment. - Zodpovědnost za plnění svěřených úkolů, plnění plánů a náplně práce.
- Realizace obchodní politiky a úkolů delegovaných ze strany vedení společnosti.
- Zastřešení a řízení dodavatelské struktury.

Požadavky:
- Znalost trhu informačních technologií nebo marketingu.
- Prokazatelné zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky, řid. průk. sk. B

Výhodou:
- zkušenosti na pozici obchodního či produktového manažera či reprezentanta, znalost angličtiny

Osobní vlastnosti:
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost,

Zaměstnanecké výhody:
- telefon a notebook k soukromému využití

Nástup možný ihned.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěScenario s.r.o.,, Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

Scenario s.r.o.
  • Scenario s.r.o.
  • Kontakt : Čestmír Černý
  • E-mail : kariera@scenario.cz
  • Adresa : Scenario s.r.o.,, Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

práce

znalost

zkušenosti

úkolů

řízení

plnění

pozici

prokazatelné

podobné

marketingu