PopisStrukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě paní Škrabalová tel.: 583 037 124 (v době 8:00-16:00 hod.). NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost normy ISO 9001, IATF 16949, VDA, Formel Q
- praxe v oboru zajišťování kvality
- komunikativní znalost AJ, NJ
- schopnost vést podřízené pracovníky
- řidičský průkaz sk. B.
- dobrá uživatelská znalost PC
- pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- řízení a odpovědnost za úsek oddělení kvality
- řízení kontrolních procesů v celém výrobním řetězci organizace
- komunikace a jednání se zákazníky, reprezentování organizace na jednáních
- účast při rozhodování o portfoliu výrobků a služeb
- řízení procesů a postupů při interním a externím reklamačním řízení
- proškolení a trvalé zvyšování odborných znalostí podřízených pracovníků
- 25 dní dovolené
- plně hrazené stravenky
- příspěvek na dopravu
- práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv
- firemní benefity (pololetní odměny, prémie, nápoje na pracovišti zdarma, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexipass)
- odměna za odpracovanou dobu 2 000 Kč/kvartál
- firemní parkoviště
- pracovní poměr na dobu neurčitou Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSportovní 313, 798 12 Kralice na Hané Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

LINAPLAST s.r.o.
  • LINAPLAST s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : kariera@linaplast.cz
  • Adresa : Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané

Klíčová slova

znalost

řízení

firemní

procesů

kvality

tel

dobu

znalostí

podřízených

strukturovaný