PopisNáplň práce:

• Práce a obsluha na CNC strojích dle aktuálních požadavků výroby
• Obrábění dřeva frézováním
• Manipulace s polotovary
• Příprava nástrojů a volba vhodných řezných podmínek

Požadujeme:
• Zkušenost s CNC obráběním
• Předchozí zkušenosti s úpravou programů a seřizováním strojů výhodou
• Dobrá orientace v technických výkresech, preciznost
• Samostatnost, aktivní přístup k plnění pracovních úkolů, ale i schopnost práce v týmu

Nabízíme:
• Práce na ranní směny
• Individuální rozvoj a možnost profesního růstu
• Možnost nástupu IHNED
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěALUMONT BUILDING a.s., Bohumínská 1553, 735 32 Rychvald Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T16:51:06

Společnost

BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o.
  • BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o.
  • Kontakt : Radim Štebel
  • Telefon : +420 774 000 330
  • E-mail : stolarna@alumont.cz
  • Adresa : ALUMONT BUILDING a.s., Bohumínská 1553, 735 32 Rychvald

Klíčová slova

cnc

náplň

schopnost

technických

výkresech

preciznost samostatnost

aktivní

přístup

plnění

pracovních