PopisPožadujeme: vyučení v oboru (absolventy bez praxe zaučíme) nebo praxe 1 rok na klasické frézce, znalost čtení výkresové dokumentace, technické myšlení, spolehlivost, samostatnost.
Pracovní náplň: obsluha klasické frézky (upnutí a vyrovnání obrobku, péče o svěřený stroj), frézování materiálu dle výkresové dokumentace, kontrola obrobeného dílce pomocí měřidel, kusová výroba.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, zaučení, mzdu dle dosažené praxe, závodní stravování, týden dovolené navíc, odměny za docházku,aj Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMORAVIA Stamping a.s, Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T13:43:14

Společnost

MORAVIA Stamping a.s.
  • MORAVIA Stamping a.s.
  • Kontakt : Petra Matušová
  • Telefon : +420 725 812 477
  • E-mail : petra.matusova@moraviastamping.com
  • Adresa : MORAVIA Stamping a.s, Nádražní 336, 742 45 Fulnek 1

Klíčová slova

praxe

dle

klasické

výkresové

dokumentace

stabilní

kontrola

obrobeného

dílce

pomocí