PopisPracovní náplň:
" zpracovávání písemných vyjádření a dalších odborných podkladů ve věcech restaurování zejména movitých kulturních památek a dalších objektů v památkovém zájmu
" poskytování odborné pomoci při přípravě a provádění restaurování zejména movitých kulturních památek a dalších objektů v památkovém zájmu
" provádění odborného dohledu nad obnovami kulturních památek
" působnost v Kraji Vysočina, pracovní cesty v rozsahu celé ČR
Požadujeme:
" vysokoškolské vzdělání se zaměřením na restaurování, dějiny umění nebo příbuzné obory
" znalost restaurátorských technik, technologií a materiálů a historického vývoje restaurátorství
" schopnost práce s restaurátorskými záměry, zprávami apod.
" pokročilá znalost práce s PC
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
" trestní a morální bezúhonnost
" tvůrčí, koncepční, komunikační a organizační schopnosti
" proaktivní a samostatné jednání, snaha o odborný rozvoj
" pečlivost, flexibilitu a samostatnost
" praxi v oboru památkové péče

Výhodou:

" držitel povolení k restaurování kulturních památek (§ 14, odst. 8, zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči)
" praxe v oblasti restaurování nemovitých a movitých kulturních památek
" znalost alespoň jednoho cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:
" stabilitu státní příspěvkové organizace
" platové podmínky dle zákona 262/2006 Sb., v platném znění (maximálně PT/ 12)
" plný úvazek
" pružnou pracovní dobu
" dovolenou odpovídající délce pracovního poměru, max. pět týdnů v kalendářním roce
" výhodný tarif pro mobilní volání
" příspěvek na stravování
" zajímavou práci v perspektivním kolektivu
" volné vstupy na objekty ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky

Předpokládaný termín nástupu: srpen 2019
Doba sjednávaného pracovního úvazku: Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nejdéle však do konce programového období IROP.
Místo výkonu práce: Hradecká 6, 588 56 Telč

Zájemci o místo doručí:

" motivační dopis s vyjádřením m. j. i vlastní představy o práci
" strukturovaný profesní životopis vč. podrobného přehledu realizované praxe
" ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
" zájemce o volnou pozici dává souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví
Podklady k výběrovému řízení požadujeme zaslat doporučeně poštou nebo předat osobně na podatelně pracoviště do NPÚ, ÚOP v Telči do 19. 7. 2019 do 12:00 hodin na adresu:

Národní památkový ústav,
územní odborné pracoviště v Telči
Hradecká 6
588 56 Telč

Na obálku vyznačte: "Neotvírat - Výběrové řízení - památkář specialista na restaurování"

Na základě předložených podkladů proběhne užší výběrové řízení pro zvané uchazeče ve dnech 22. - 26. 7. 2019 spojené s ústním pohovorem. O účasti na osobním pohovoru budou uchazeči informováni e-mailem.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče nebo výběrové řízení zrušit v průběhu řízené bez uvedení důvodu.

Kontaktní osoba: MgA. Jan Klimeš, Ph.D.
tel.: 567 213 116, mob.: 778 700 094

Informace k ochraně osobních údajů jsou ze strany NPÚ uveřejněny na webových stránkách www.npu.cz v sekci Ochrana osobních údajů.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNárodní památkový ústav, státní příspěvková organizace - ÚOP v Telči, Hradecká 6, Telč-Staré Město, 588 56 Telč Mzda minimálně22470 Kč Mzda maximálně33780 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace
  • Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace
  • Kontakt : Jaroslava Zamazalová
  • Telefon : +420 777 454 513
  • E-mail : zamazalova.jaroslava@npu.cz
  • Adresa : Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace - ÚOP v Telči, Hradecká 6, Telč-Staré Město, 588 56 Telč

Klíčová slova

restaurování

kulturních

řízení

výběrové

zákona

památek

movitých

práce

pracovní

údajů