PopisStrukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě paní Škrabalová tel.: 583 037 124 (v době 8:00-16:00 hod.). NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost normy ISO 9001, IATF 16949 výhodou
- praxe v automotive - výhodou
- znalost problematiky plastových dílů - výhodou
- orientace v technických výkresech - výhodou
- základní znalost nástrojů řízení kvality
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- aktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- podílení se na nastavení procesů kvality u nových projektů
- příprava dokumentace PPAP, VDA 2, vzorkování dílů se zákazníky
- komunikace se zákazníky v otázkách kontroly a kvality dílů
- analýza neshod
- zajišťování periodických zkoušek dle požadavků zákazníka
- řešení reklamací včetně implementace a ověření účinnosti nápravných opatření
Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- plně hrazené stravenky
- práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv
- příspěvek na dopravu
- firemní benefity (pololetní odměny, prémie, nápoje na pracovišti zdarma, firemní akce, flexipassy
- odměna za odpracovanou dobu 2 000 Kč/kvartál
- firemní parkoviště
- pracovní poměr na dobu neurčitou Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSportovní 313, 798 12 Kralice na Hané Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

LINAPLAST s.r.o.
  • LINAPLAST s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : kariera@linaplast.cz
  • Adresa : Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané

Klíčová slova

znalost

firemní

výhodou

dobu

tel

dílů

kvality

výhodou

opatření nabízíme

účinnosti