PopisCZ-ISCO: 31152 Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
KONSTRUKTÉR / KONSTRUKTÉRKA
- Místo výkonu práce: Červeněves č.p. 98, 503 53 Smidary
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: vývoj a konstrukce strojů a zařízení
- Požadujeme: zkušenost s praxí
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Šmídová Dagmar, volejte v pracovní dny od 7:00 - 17:00 hod. na tel. č. 778 750 504, e-mail: smidova@ortnb.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěORT NOVÝ BYDŽOV s.r.o., Červeněves 98, 503 53 Smidary Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

ORT Nový Bydžov, spol. s r.o.
  • ORT Nový Bydžov, spol. s r.o.
  • Kontakt : Dagmar Šmídová
  • Telefon : +420 778 750 504
  • E-mail : smidova@ortnb.cz
  • Adresa : ORT NOVÝ BYDŽOV s.r.o., Červeněves 98, 503 53 Smidary

Klíčová slova

práce

czisco

kontaktní

praxí

případě

zájmu

kontaktujte

telefonicky

emailem

šmídová