PopisZkušební technik, programátor CNC

Náplň práce:

• Technická podpora zákazníků, (servis, opravy …)
• Zpracování technické dokumentace
• Příprava SW programů pro PLC typů Siemens, ABB
• Uvádění do provozu procesní instrumentace a řídících systémů pro technologické celky (turbíny, kotle)

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro – podmínkou
• vyhláška 50/1978 Sb. - výhodou
• znalost měření a regulace na energetických zařízeních výhodou
• Základy programování PLC (Simatic S7, AC500 - výhodou)
• ŘP sk. B. - aktivní řidič
• Ochota cestovat
• Aktivní znalost AJ (denní použití)

Nabízíme:

• zázemí mezinárodní energetické společnosti, znamenající příležitosti k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti
• práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím
• pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní a životní pojištění
• příspěvek na stravování
• jazykové kurzy, školení

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.

Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T13:43:14

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá
  • Telefon : +420 602 106 750
  • E-mail : Nejedla@ekolbrno.cz
  • Adresa : Křenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

plc

zkušební

společnosti práci

technologiím pružná

nejmodernějším

přístup

odborníků

špičkových

kolektivu

příjemném