PopisC04 z:3/7/2019 (VHODNÉ I PRO OZP)
Náplň práce:
- zodpovědnost za řízení pracovníků v prádelně, rozdělování prací a přiděluje jednotlivé úkoly
- dohlížení na bezpečnost a zdravotní nezávadnost práce včetně zajišťování pravidelné a řádné údržby, kontroly a revize strojů, přístrojů a nástrojů prádelny
- zabezpečení odborné způsobilosti pracovníků
- motivace jednotlivých členů týmu a konzultace vedoucí ke splnění stanovených úkolů
- zodpovědnost za sestavování krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých strategických plánů prádelny
- podílení na tvorbě systémových opatření při spotřebě práce, materiálu, energie a surovin.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (zvýšenou psychickou náročnost), zodpovědnost, organizační schopnosti a systematický přístup.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDobrý domov s.r.o. - pracoviště Frýdlant, Revoluční 1820, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

Dobrý domov s.r.o.
  • Dobrý domov s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Volný
  • Telefon : +420 602 461 381(9:00-12:00hod.)
  • E-mail : dobry.domov@gmail.com
  • Adresa : Dobrý domov s.r.o. - pracoviště Frýdlant, Revoluční 1820, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

zodpovědnost

prádelny

práce

pracovníků

zdravotní

c04z372019vhodné

spotřebě

opatření

systémových

tvorbě