PopisPro našich 7 ordinací hledáme člověka, který si poradí s jejich vedením. Ordinace jsou zavedené se stálou klientelou v Brně. Jedna z nich se nachází v Otrokovicích, kde je také sídlo naší společnosti. Hledáme někoho, kdo nemá problém pravidelně zajet do Brna a vyřídit potřebné záležitosti a ostatní čas bude trávit s námi v příjemném prostředí a zabývat se administrativními záležitostmi.

Náplň práce:
-spolupráce při zpracování smluvních vztahů se ZP
-komunikace s krajským úřadem
-zpracování podkladů pro ÚZIS
-analýza zpracovaných dat
-podpora při vyúčtování zdravotní péče jednotlivých ordinací a zaslání ZP
-administrativní podpora týmu lékařů a sester v 7 ordinacích PLD a PLDD
-spolupráce při zpracování smluv a dohod zaměstnanců
-zpracování podkladů pro výplaty
-zajištění provozu ordinací - legislativní rámec + provozní podpora
-práce v IS Galen

Co požadujeme:
-VŠ nebo SŠ vzdělání nejlépe ve spřízněném oboru ve zdravotnictví
-vzdělání může být nahrazeno praxí v oboru
-manažerské vlastnosti
-ochota učit se novým věcem
-flexibilita
-velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
-týmového hráče

Co nabízíme:
-výborné finanční ohodnocení
-5 x sick day, stravenky
-možnost výuky angličtiny
-každoměsíční relax v podobě masáží, či jiných aktivit v rámci své prac.náplně
-účast na firemních akcí
-přátelský přístup

Své životopisy posílejte na email lapcikova@nwm-med.com
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSdružené ordinace s.r.o. - Zlínská, Zlínská 155, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně47000 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T03:48:30

Společnost

Sdružené ordinace s.r.o.
  • Sdružené ordinace s.r.o.
  • Kontakt : Lenka LAPČÍKOVÁ
  • Telefon : +420 731 153 320
  • E-mail : lapcikova@nwm-med.com
  • Adresa : Sdružené ordinace s.r.o. - Zlínská, Zlínská 155, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

ordinací

podkladů

hledáme

zpracování

učit

vlastnosti ochota

oboru manažerské

praxí

nahrazeno

zdravotnictví vzdělání