PopisZKUŠEBNÍ TECHNIK a PROGRAMÁTOR
Náplň práce:
- uvádění do provozu automatizačních zařízení v tuzemsku a zahraničí
- podílení se na koordinaci týmu specialistů
- spolupráce při tvorbě provozních předpisů
- programování nejčastěji v jazyku STEP7 a WinCC

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického zaměření, nejlépe elektrotechnika
- znalost programování PLC (Step7), programování v prostředí WinCC
- praxe v oblasti energetiky vítána
- schopnost mluvené i písemné komunikace v AJ
- řidičský průkaz sk. B
- ochota cestovat

Nabízíme
- jazykové kurzy, školení
- zajímavou práci s možností seberealizace
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na stravování

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-04T13:43:14

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá DiS.
  • Telefon : +420 543 531 674
  • E-mail : nejedla@ekolbrno.cz
  • Adresa : Křenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

programování

příspěvek

step7

týdnů

doba

pracovní

pružná

seberealizace

možností

práci