PopisKontakt: Lukáš Křetínský, mobil: 725 256 868, email: lukas.kretinsky@bcas.cz
Specialista obchodního místa
Náplň práce:
" Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa
" Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství
" Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
" Zpracování klientské dokumentace
" Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
" Péče o akvizicí získané portfolio klientů
" Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
" Praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb
" Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti
" Vynikající prodejní a komunikační dovednosti
" Mobilitu a časovou flexibilitu
" Znalost bankovních produktů
Nabízíme:
" Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
" Plat 18 000 Kč - 25 000 Kč
" Nástup možný ihned
" Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy
" Zodpovědnou a zajímavou práci na plný pracovní úvazek

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLukáš Křetínský-prac., Nádražní 506/8, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-05T03:30:26

Společnost

Lukáš Křetínský
  • Lukáš Křetínský
  • Kontakt : Lukáš Křetínský
  • Telefon : +420 725 256 868
  • E-mail : lukas.kretinsky@bcas.cz
  • Adresa : Lukáš Křetínský-prac., Nádražní 506/8, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

obchodního

prodejní

klientů

portfolio

kontakt

schopnostiquot vynikající

flexibilituquot znalost

časovou

dovednostiquot mobilitu

komunikační