PopisPracovní náplň:
" Vedení a koordinace týmu
" Řízení výroby v souladu s plánem, technologickou dokumentací a pravidly BOZP/OP
" Motivace podřízených
" Úzká spolupráce s vedením výroby, plánováním a kvalitou
" Práce ve směnném režimu, pouze 14 směn měsíčně

Požadavky:
" Technické vzdělání, praxe na uvedené pozici min. 1 roky, ovládání PC, ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, Osobní ohodnocení, Kafetérie, Příspěvek na penzijní připojištění, Podpora dárcovství krve, Stravenky/závodní stravování, Občerstvení na pracovišti

První kontakt telefonicky PO-PÁ 8:00 - 14:00 hod. 420 720 064 845
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěŠašovice 62, 675 26 Želetava Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-05T03:30:26

Společnost

TIRAD, s.r.o.
  • TIRAD, s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Svobodová
  • Telefon : +420 720 061 845PO-PÁod8:00-14:00hod.
  • E-mail : ivana_svobodova@milacron.com
  • Adresa : Šašovice 62, 675 26 Želetava

Klíčová slova

výroby

pracovní

připojištění

bzaměstnanecké

výhody25

dnů

dovolené

osobní

ohodnocení

kafetérie