PopisNáplň práce:
- vedení jednání s tuzemskými a zahraničními zákazníky, péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků
Požadujeme:
- SŠ/ VŠ vzdělání nejlépe potravinářského směru
- znalost AJ nebo NJ slovem i písmem, druhý jazyk výhodou
- schopnost vyjednávat, samostatnost, odpovědnost
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v obchodní činnosti potravinářského zaměření výhodou
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- možnost pracovního postupu

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKřemešnická 818, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-05T03:30:26

Společnost

Škrobárny Pelhřimov, a.s.
  • Škrobárny Pelhřimov, a.s.
  • Kontakt : Eva Paclíková
  • Telefon : +420 565 301 811
  • E-mail : sekretariat@skrobarny.com
  • Adresa : Křemešnická 818, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

zákazníky

potravinářského

náplň

hlavní

řidičský

průkaz

praxe

obchodní

činnosti

zaměření