PopisMísto výkonu práce: Koksární 1152, Ostrava - Přívoz
Životopis s průvodním dopisem laskavě zašlete na email: prace@vseprowifi.cz

Pracovní náplň:
- obsluha CNC soustruhu
- zakládání materiálu do podavače
- odběr výrobků, příprava na expedici
- měření a kontrola správnosti tvarů, korekce
- po zapracování postup na pozici samostatného technika

Očekáváme:
- Schopnost samostatné práce
- Manuální zručnost, zkušenosti s výměnou plátků, vědět jak se nářadí používá
- Čtení výkresů
- Měření běžnými měřidly - posuvné měřidlo, mikrometr, dutinoměr
- Odpovídající zdravotní stav

Uvítáme
- Zkušenosti se systémem Mitsubishi a Haas, případně znalosti Gkódu

Nabízíme:
- Práci s nejmodernější technologií
- Pestrou a rozmanitou práci
- Ohodnocení odpovídající znalostem a výsledkům práce
- Podílové bonusy ze zakázek
- Docházkový bonus
- Věrnostní bonus
- Příspěvek na penzijní spoření

Směnnost: dle dohody

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNeurčeno PracovištěSEWECOM s.r.o.*, Koksární 1152, Přívoz, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-05T03:30:26

Společnost

SEWECOM s.r.o.
  • SEWECOM s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Kundrátová
  • E-mail : prace@vseprowifi.cz
  • Adresa : SEWECOM s.r.o.*, Koksární 1152, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práci

práce

bonus

měření

zkušenosti

běžnými

měřidly

výkresů

posuvné

měřidlo