PopisPracoviště: Benešov a okolí
Popis pozice: Úkolem pracovního konzultanta bude individuálně a skupinově pracovat s lidmi s mentálním postižením a duševním onemocněním. Klienti potřebují podporu při osvojování si pracovních, sociálních a dalších dovedností spojených se vstupem na otevřený trh práce. Dále bude konzultant jednat se zaměstnavateli a dalšími spolupracujícími organizacemi.
Místo výkonu práce: Benešov a okolí
Úvazek: Pracovní smlouva - 1,0
Požadavky:
" zkušenosti s lidmi s mentálním postižením nebo duševním onemocněním a znalost jejich práv výhodou
" pracovitost a samostatnost
" schopnost efektivně komunikovat s cílovou skupinou i se zaměstnavateli
" spolehlivost, opravdovost - otevřený přístup
" týmový hráč, optimistická osobnost
" práce na PC (MS Office, Excel, PowerPoint, Internet)
" řidičský průkaz sk. B výhodou

Vzdělání, odborná způsobilost:
" odborná způsobilost podle zákona o sociálních službách - §110 sociální pracovník
" nebo § 116 pracovník v sociálních službách - SŠ s maturitou + kurz pracovníka v sociálních službách
" možný souběh s dokončovaným studijním oborem
" praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:
" zajímavou, různorodou práci na pracovišti v Benešově i v terénu
" osobní růst, metodické zaškolení a vedení, supervizi
" účast v evropských projektech
" přátelské a vstřícné pracovní prostředí
" flexibilní pracovní dobu
" mzdové rozpětí 18-21 000 Kč při úvazu 1,0
" po zkušební době možnost využívat zaměstnanecké benefity.
1 e-mailem
Minimální vzděláníVyšší odborné v konzervatoři SměnnostPružná pracovní doba PracovištěF. V. Mareše 2056, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-05T03:30:26

Společnost

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
  • Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
  • Kontakt : Klára Lovíšková
  • Telefon : +420 773 391 182
  • E-mail : loviskova@rytmus.org
  • Adresa : F. V. Mareše 2056, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

sociálních

pracovní

onemocněním

práce

benešov

službách

otevřený

lidmi

mentálním

postižením