PopisPRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V DENNÍM STACIONÁŘI
- PP na dobu určitou, nástup od 1.10.2019
- Náplň práce: práce s dospělými klienty s mentálním a kombinovaným postižením v rámci služby denního stacionáře
- Kvalifikační předpoklady: minimálně středoškolské vzdělání sociálního nebo pedagogického směru, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu - kurz se nepožaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání (splnění odborné způsobilosti v souladu se zákonem 108/2006 Sb.)
- Požadujeme: kladný vztah k cílové skupině uživatelů, bezúhonnost, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, znalost práce s PC, výhodou je praxe v oboru, zkušenosti v oblasti výtvarných, hudebních a jiných zájmových činností, fyzická zdatnost (imobilní klienti)
- Nabízíme: stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- Pracovní nabídky s životopisem posílejte pouze při splněné kvalifikaci na e-mail: simona.prokopova@daneta.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVěra Kosinová-Severní, Severní 843/20, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-05T03:30:26

Společnost

Věra Kosinová
  • Věra Kosinová
  • Kontakt : Simona Prokopová
  • E-mail : simona.prokopova@daneta.cz
  • Adresa : Věra Kosinová-Severní, Severní 843/20, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

pracovní

pracovník

znalost

jiných

hudebních

výtvarných

oblasti

zkušenosti

oboru