PopisMísto výkonu práce Pardubice
Náplň práce:
- výuka odborných předmětů IT - Hardwarové vybavení, Kanclářský software, Operační systémy, Architektura sítí, Programování
- práce ve školním systému, e-learningu

Očekáváme:
- předpoklady pro výkon povolání (pedagogické vzdělání - není podmínkou)
- samostatnost i týmovou spolupráci, loajalitu, systematičnost, kreativitu
- komunikační a tvůrčí schopnosti
- vysokou míru odpovědnosti

Zaměstnanecké výhody: pracovní notebook, stravování v místě výkonu práce, různorodou práci s mladými lidmi, možnost cestovat do zahraničí, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě
Mzdové ohodnocení za základě praxe
První kontakt emailem Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSokolovská 150, 533 54 Rybitví Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-05T03:30:26

Společnost

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
  • EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Ondráčková
  • Telefon : +420 466 921 836,774 704 043
  • E-mail : monika.kohoutkova@educapardubice.cz
  • Adresa : Sokolovská 150, 533 54 Rybitví

Klíčová slova

práce

výkonu

práci

mladými

tvůrčí

schopnosti

vysokou

míru

odpovědnostizaměstnanecké

výhody