PopisPracoviště: Vlašim
Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se, příjemné vystupování
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- možnost zkráceného úvazku
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení, zaměstnanecké půjčky
První kontakt telefonicky 8-16 hodin. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRABBIT Trhový Štěpánov a.s. - prodejna Vlašim, Jana Masaryka 814, 258 01 Vlašim Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-07-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-05T03:30:26

Společnost

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Kontakt : Vilém Vrba
  • Telefon : +420 724 357 433
  • E-mail : vrba@rabbit.cz
  • Adresa : RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - prodejna Vlašim, Jana Masaryka 814, 258 01 Vlašim

Klíčová slova

zaměstnanecké

ceny

ihned možnost

prodloužení

pracovního

poměru

dobu

neurčitou zajistíme

důkladné

zaškolení možnost