PopisPožadujeme: Samostatného zaměstnance schopného organizace a řízení práce kolektivu pracovníků, i manuální práce na plantáži vánočních stromků, pečlivost, flexibilitu

Náplň práce: Práce je vhodná pro jednotlivce (i pro důchodce), který je ochotný pracovat převážně sám a manuálně (tvarování stromků, vyžínání, vyřezávání), v období zvýšené aktivity bude řídit kolektiv pracovníků sousedního střediska, kteří mu budou podřízeni

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění

Mzda dle zkušeností.

První kontakt e-mailem. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWotan Forest, a.s. - pracoviště Lesní škola Čikov, Čikov 75, 675 78 Čikov Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-05T03:30:26

Společnost

Wotan Forest, a.s.
  • Wotan Forest, a.s.
  • Kontakt : Josef Kotoun
  • Telefon : +420 702 096 606
  • E-mail : kariera@wotan.cz
  • Adresa : Wotan Forest, a.s. - pracoviště Lesní škola Čikov, Čikov 75, 675 78 Čikov

Klíčová slova

práce

stromků

pracovníků

požadujeme

období

zvýšené

aktivity

řídit

kolektiv

sousedního