PopisPracoviště Benešov
Náplň práce:
o kompletní organizace a řízení pravidelné autobusové dopravy včetně řešení mimořádných událostí
o péče o vozový park (plán údržby, kontrola technického stavu vozů a nákladů na opravy)
o nábor řidičů
o organizace a hodnocení práce podřízených
o kontrola kvality práce řidičů (dodržení JŘ, spotřeba PHM, péče o vozidlo) včetně aktivního přístupu při řešení problémů
o jednání s novými zákazníky
Požadujeme:
o středoškolské vzdělání s maturitou (technické a dopravní zaměření výhodou)
o dobré IT znalosti, především znalost MS Excel
o orientace na zákazníka a kvalitu služeb
o organizační a komunikační dovednosti
o spolehlivost, samostatnost
o ŘP sk. B, výhodou sk. D
Nabízíme:
o zajímavou, samostatnou a různorodou práci
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o příjemné pracovní prostředí
o zázemí a benefity velké společnosti (zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, stabilizační půjčka, spořící pojištění, sociální program, výhodné mobilní tarify, aj.)
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá, 7-14 hod.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBlanická 960, 258 01 Vlašim Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

ČSAD Benešov s.r.o.
  • ČSAD Benešov s.r.o.
  • Kontakt : Jindřiška Němcová
  • Telefon : +420 720 042 744
  • E-mail : personalni@icomtransport.cz
  • Adresa : Blanická 960, 258 01 Vlašim

Klíčová slova

včetně

řešení

práce

pracoviště

různorodou

benefity

prostředí o zázemí

pracovní

neurčitou o příjemné

dobu