PopisPracoviště: Říční 974/2, Vratimov
1. kontakt e-mailem design@bateriecentrum.cz

Požadavky:
Stření umělecká škola s maturitou, dobrá znalost produktů: Corel Draw, Adobe Photoshop, Word, Excel, Power point, Web shop, znalost angličtiny

Náplň práce:
Asistence na výtvarných projektech, dotahování designů dle předloh a vedení k samostatné činnosti.
Možnosti růstu - samostatné projekty
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBATERIE CENTRUM, s.r.o. (Vratimov), Říční 974/2, 739 32 Vratimov 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

BATERIE CENTRUM, s.r.o.
  • BATERIE CENTRUM, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Chalcařová
  • E-mail : design@bateriecentrum.cz
  • Adresa : BATERIE CENTRUM, s.r.o. (Vratimov), Říční 974/2, 739 32 Vratimov 1

Klíčová slova

znalost

samostatné

pracoviště

shop

angličtinynáplň

práce asistence

výtvarných

projektech

designů

dotahování