PopisTECHNOLOG LAKOVNY

Pracovní náplň:
- odpovědnost za plynulý průběh lakování výrobků na dílně lakovny.
- podílení se na zlepšování procesů lakování a navrhovat a zajišťovat opatření k postupnému zvyšování technologické úrovně svěřených úseků.
- Přebírání strojů na lakovně a jejich pravidelná údržba
- odpovědnost za vypracování technologické dokumentace pro lakovnu a vypracování studií vyrobitelnosti (feasibility study).
- zajišťování pomocných nástrojů a přípravků pro plynulý chod lakovny (krytky, záslepky, závěsy, háky apod.).
- objednávání náhradních dílů na zařízení, oprav, revizí, posudků (interní/ externí).

Požadujeme:
- SŠ technického směru
- praxi v oboru technologií lakování
- znalost PC na úrovni pokročilý uživatel
- znalost programu SAP výhodou.

Nabízíme:
Měsíční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, odborná vzdělávání a školení, mobilní tarif pro celou rodinu, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání a další.

V případě zájmu pošlete životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897. Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130/2, Hustopeče. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBratislavská 130/2, 693 01 Hustopeče u Brna Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-08T12:34:48

Společnost

Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o.
  • Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o.
  • Kontakt : Denisa Idesová
  • Telefon : +420 519 301 897
  • E-mail : d.idesova@frauenthal-automotive.com
  • Adresa : Bratislavská 130/2, 693 01 Hustopeče u Brna

Klíčová slova

příspěvek

odpovědnost

plynulý

znalost

lakování

vypracování

technologické

mzdě

technolog

sportovní