PopisNÁPLŇ PRÁCE: montážní práce na plastových dílech pro automobilový průmysl
POŽADAVKY: SOU/SŠ, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, svědomitost, pečlivost, řidičský průkaz skup. B výhodou, zkušenosti s montážními pracemi v automobilovém průmyslu
NABÍZÍME: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní kantýna, příspěvek na penzijní připojištění 6 000,- Kč/rok, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900,- Kč/rok, příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte), podpora volnočasových aktivit, motivující finanční ohodnocení, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku), telefonicky (po-čt 7-15h, pá 7-14h), e-mailem
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěREHAU Automotive, s.r.o. - Jevíčko, Biskupická 781, 569 43 Jevíčko Mzda minimálně134 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

REHAU Automotive, s.r.o.
  • REHAU Automotive, s.r.o.
  • Kontakt : Linda Haikerová
  • Telefon : +420 465 357 325
  • E-mail : linda.haikerova@rehau.com
  • Adresa : REHAU Automotive, s.r.o. - Jevíčko, Biskupická 781, 569 43 Jevíčko

Klíčová slova

příspěvek

kčrok

práce

715h

ohodnocení

vzdálenosti

významným

životním

událostem

svatba