PopisPOŽADUJEME: Dokončené magisterské/inženýrské studium na vysoké škole technického směru, ideálně v oboru softwarové inženýrství či příbuzném; Minimální praxe 8 let v oboru;
Aktivní znalost programovacích jazyků rodiny C a paralelního programování;
Znalost AJ slovem a písmem minimálně na úrovni B2; Samostatnost a aktivní přístup;
Komunikační dovednosti a bezproblémové vystupování před posluchači;
Již dokončené Ph.D. studium obdobného zaměření výhodou,
V případě bez Ph.D. ochota doktorské studium během prvních 3 let od nástupu zahájit;
Trpělivost, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, odpovědnost.
Časovou flexibilitu a ochotu cestovat po ČR a do zahraničí.
NÁPLŇ PRÁCE: Podíl na výuce odborných předmětů na Ústavu aplikované informatiky (ÚAI);
Podíl na přípravě akreditačních materiálů;
Příprava a garantování vlastních předmětů zapadajících do koncepce a zaměření studijních programů garantovaných ÚAI; Vedení a oponování kvalifikačních prací;
Participace na státních závěrečných zkouškách a obhajobách kvalifikačních prací bakalářského a magisterského stupně (po schválení vědeckou radou fakulty);
Vlastní vědecko-výzkumná činnost kopírující odborné zaměření oddělení informatiky a bioinformatiky ÚAI; Podíl na výstupech vědecko- výzkumné činnosti ÚAI;
Participace na grantových a projektových aktivitách ÚAI včetně jejich přípravy.
Podíl na propagačních aktivitách ÚAI a fakulty.
PRACOVNÍ ÚVAZEK: 100% úvazek, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení až na dobu neurčitou.
NABÍZÍME: práci v příjemném prostředí; flexibilitu pracovní doby;
8 týdnů dovolené, příspěvek na stravování; zvýhodněné bankovní služby u partnerské banky;
zvýhodněné mobilní volání - hlasové a datové služby; možnost využití univerzitní školky.
MZDA: dle mzdového předpisu PřF v souladu s platovou třídou odpovídající dokončenému vzdělání, 25 000,- Kč v případě magisterského vzdělání a 32 000,- Kč jako Ph.D. Možnost výkonnostních prémií a odměn.
NÁSTUP: možný ihned nebo dohodou
Písemné přihlášky (životopis, motivační dopis) přijímá elektronicky do 15. 8. 2019 personální oddělení Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Branišovská 1760, 370 05 České Budějovice.
E-mail: mfrancova00@prf.jcu.cz, tel.: 387 776 209
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJihočeská univerzita v Českých Budějovicích-Přírodovědecká fakulta JU, Branišovská 1760, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Personální oddělení
  • E-mail : mfrancova00@prf.jcu.cz
  • Adresa : Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích-Přírodovědecká fakulta JU, Branišovská 1760, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

úai

zaměření

studium

phd

oddělení

kvalifikačních

podíl

ochotu

možnost

předmětů