PopisNáplň práce:
- evidence a účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny a banky
- spolupráce na závěrkách a výkazech
Požadavky:
- praktická znalost účetních a daňových předpisů pro příspěvkové organizace
- praxe min. 5 let
- zkušenost s programem Ginis express výhodou Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSpráva sportovních a rekreačních zařízení Havířov - sídlo, Těšínská 1296/2a, Podlesí, 736 01 Havířov 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov
  • Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov
  • Kontakt : Ivana Tilhonová
  • Telefon : +420 596 415 765,727 805 919
  • E-mail : info@ssrz.cz
  • Adresa : Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov - sídlo, Těšínská 1296/2a, Podlesí, 736 01 Havířov 1

Klíčová slova

náplň

účetních

express

ginis

programem

zkušenost

let

min

praxe

organizace