PopisPracovní náplň: zajišťování a řízení tuzemských i zahraničních přeprav, komunikace se zákazníky, dispečery a dopravními partnery, zpracování příslušné administrativy, kontrola průběhu celé přepravy.
Požadujeme: odolnost vůči stresu, znalost práce s office, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, znalost německého či anglického jazyka slovem i písmem, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, schopnost pracovat pod tlakem.
Nabízíme: pot dohledem zkušeného kolegy bufete získávat zkušenosti pro samostatnou práci dispečera- Stabilní, zajímavou, odpovědnou a dobře ohodnocenou práci, samostatnost, nástupní plat 16.500Kč,- + prémie.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem vladimir@pvk-logistics.eu Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKuštova 2001, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

PVK Logistics s.r.o.
  • PVK Logistics s.r.o.
  • Kontakt : Dagmar Horáčková
  • E-mail : dasa@pvk-logistics.eu
  • Adresa : Kuštova 2001, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1

Klíčová slova

pracovní

znalost

práci

zaměstnavatelem

získávat

flexibilitu

vysoké

nasazení

schopnost

pracovat