PopisKontakt telefonicky (pouze úterky a čtvrtky) nebo zasláním životopisu na e-mail kamila.jedlickova@bivoj.cz.
Požadujeme:
- SOU
- komunikativní a příjemné vystupování
- praxe v prodeji nebo přímém kontaktu se zákazníkem výhodou
- časová flexibilita, směny plánovány i o víkendech
- 8 - hodinové směny (ranní 6:00 - 14:00 hod./ odpolední 11:00 - 19:00 hod. )
Náplň práce:
- prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům
- třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy
- obsluha pokladny a váhy
Nabízíme:
- motivující mzdu, výkonnostní a osobnostní prémie, stravenky
- zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost příspěvku na volnočasové aktivity
- zaměstnanecké volání i pro členy rodiny
- možnost práce na zkrácený úvazek.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBIVOJ a.s. - prodejna Kaufland Rychnov nad Kněžnou, Štemberkova 1640, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

BIVOJ a.s.
  • BIVOJ a.s.
  • Kontakt : Kamila Jedličková
  • Telefon : +420 702 197 409
  • E-mail : kamila.jedlickova@bivoj.cz
  • Adresa : BIVOJ a.s. - prodejna Kaufland Rychnov nad Kněžnou, Štemberkova 1640, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

možnost

směny

masa

zaměstnanecké

hod

kontakt

prémie

osobnostní

výkonnostní

mzdu