PopisNáplň práce: frézování kovových dílců na rozměr
Požadujeme: zkušenost s technologií frézování a asoustružení, spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost a samostatnost, znalost čtení výkresové dokumentace
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, náborový příspěvek, příspěvek na stravování
Kontakt telefonicky 6:00 -15:00 hod., e-mailem nebo osobně na adrese Dobrovodská 129, ČB, 6:00 - 14:00 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWienerberger eurostroj, spol. s r.o.- provozovna Dobrovodská ul., Dobrovodská 129/1, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

Wienerberger eurostroj, spol. s r. o.
  • Wienerberger eurostroj, spol. s r. o.
  • Kontakt : Tomáš Dědek
  • Telefon : +420 725 818 865
  • E-mail : tomas.dedek@wienerberger.com
  • Adresa : Wienerberger eurostroj, spol. s r.o.- provozovna Dobrovodská ul., Dobrovodská 129/1, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

hod

frézování

příspěvek

náplň

výkresové

adrese

osobně

emailem

telefonicky

stravování kontakt