Popis- Vzdělání- vyučen ve strojírenském oboru, požadujeme velmi zodpovědný a loajální přístup, praxe v oboru zajištění kvality, časovou flexibilitu, , spolehlivost, znalosti německého nebo anglického jazyka
- dobrá znalost programů MS-Office.
Náplň práce:

- Zodpovědnost za zabezpečení a dohled nad kvalitou
- Realizace plánování kvality a kontrola kvality
- Management a realizace požadavků ze strany zákazníka a požadavků na výrobek
- Evidence odchylek a nápravná opatření
- Vymezení výrobních standardů
- Realizace interního procesního auditu
- Podpora, rozvoj a optimalizace výrobních procesů a kroků

Nabízíme práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi v dostupné lokalitě Štětí s v příjemném pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení-v úkolové mzdě, odměnu při odchodu do důchodu 5000 Kč, příspěvek na dovolenou a Vánoce až 8.000 Kč , stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 100Kč.
Nástup ihned. Životopisy zasílejte na níže uvedený e-mail, nebo nás kontaktujte na adrese Radouňská 687, Štětí. Telefonický kontakt každý den od 7.00 do 14.00 hod. Proběhne výběrové řízení.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRadouňská 687, 411 08 Štětí Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

SCHULTE malířské válečky a plastik spol. s r.o.
  • SCHULTE malířské válečky a plastik spol. s r.o.
  • Kontakt : Milena Tůmová
  • Telefon : +420 416 809 425
  • E-mail : mtumova@schulte-farbroller.eu
  • Adresa : Radouňská 687, 411 08 Štětí

Klíčová slova

kvality

oboru

požadavků

výrobních

štětí

pracovním

mzdě

úkolové

ohodnocenív

finanční