PopisNabízíme: práci vhodnou pro invalidní důchodce a osoby zdravotně znevýhodněné!, říspěvky na lázně a rehabilitace, aměstnanecké půjčky, finanční benefity dle vykonané práce, příplatky so+ne, noční, svátky, směnnost
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, čistý trestní rejstřík, certifikát (strážný) - není nutností, je výhodou
Náplň práce: iniciativní a samostatné předcházení vzniku všech negativních jevů, chrana před neoprávněným vstupem nepovolaných osob do střežených objektů, součinnost a spolupráce se složkami IZS (Policie ČR, Hasiči, Záchranná služba)., výkon jednoduché obchůzkové činnosti za použití elektronického pochůzkového systému.
Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: pavel.drabina@vkus-bustan.cz, nebo se hlaste na tel.č. 725 466 606
Zaměstnanecké výhody - dle pracoviště
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěVKUS-BUSTAN s.r.o. - Zlín, Zlín, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně16500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • Kontakt : Drabina Pavel
  • Telefon : +420 725 466 606
  • E-mail : pavel.drabina@vkus-bustan.cz
  • Adresa : VKUS-BUSTAN s.r.o. - Zlín, Zlín, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

dle

nabízíme

součinnost

hasiči

policie

izs

složkami

spolupráce

objektů