PopisRodinná energie a. s. je dodavatel elektrické energie a zemního plynu. Díky našemu úspěšnému růstu rozšiřujeme náš tým o pozici administrativní pracovník/telefonní operátor.

NÁPLŇ PRÁCE: správa a archivace smluv, důkladná kontrola nových smluv, zadávání do systému, práce na PC, verifikace zadaných smluv (MS Office, interní databáze), pasivní obsluha infolinky, práce s e-mailem, příprava pošty a administrativních podkladů
POŽADAVKY: vynikající znalost zejména Excel, komunikační dovednosti, schopnost učit se novým věcem, schopnost práce v kolektivu, asertivita, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, ale být týmovým hráčem
NABÍZÍME: mzdové ohodnocení 18.500 Kč + odměny, pracovní dobu od 8:00 – 16:00, volné víkendy, svátky, kariérní růst a možnost seberealizace, HPP na dobu neurčitou, odborné zaškolení v perspektivním oboru, dynamický přátelský kolektiv
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (zasílejte životopisy) Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Lánech 764, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl Mzda minimálně18500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-08T15:29:35

Společnost

Rodinná energie a.s.
  • Rodinná energie a.s.
  • Kontakt : Lukáš Pešek
  • Telefon : +420 770 138 770
  • E-mail : personalni@rodinna-energie.cz
  • Adresa : Na Lánech 764, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Klíčová slova

práce

schopnost

smluv

energie

emailem

dobu

rodinná

týmovým

odměny

ohodnocení