PopisNÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba strojních zařízení, řešení provozních problémů, zámečnické práce, podpora týmu údržby
POŽADAVKY: vyučení v oboru zámečník nebo mechanik, pracovitost, zájem o řemeslo, zkušenost s obráběcími stroji výhodou, ochota učit se nové věci
NABÍZÍME: prosperující a stabilní práci ve výrobní společnosti, platové ohodnocení odpovídající praxi a náročnosti pozice, možnost získání praxe a profesního růstu, program zaměstnaneckých benefitů
KONTAKT: telefonicky (7-17 h), e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKAYSER, s.r.o. - Moravská Třebová, Svitavská 1607/62, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1 Mzda minimálně135 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T03:07:59

Společnost

KAYSER, s.r.o.
  • KAYSER, s.r.o.
  • Kontakt : Martin Matušák
  • Telefon : +420 775 704 606
  • E-mail : martin.matusak@kayser.cz
  • Adresa : KAYSER, s.r.o. - Moravská Třebová, Svitavská 1607/62, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1

Klíčová slova

práce

náplň

věci nabízíme

prosperující

stabilní

práci

výrobní

společnosti

platové

ohodnocení