PopisVedoucí nebo mistr/mistrová ve výrobě vína v jednosměnném provozu.
Náplň práce: kompletní zajištění výroby, plánování výroby, vedení kolektivu výroby (cca 25 podřízených), zodpovědnost za výrobu. Řízení, koordinace a kontrola práce. Stanovování vhodných pracovních postupů a metod, kontrola plnění výrobního plánu, znalost a dodržování zásad HACCP, hygienických předpokladů a standardů a BOZP. Administrativní úkony.
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání potravinářského, nebo technického zaměření, zkušenost s vedením a motivací podřízených, časovou flexibilitu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, přirozená autorita, pro-aktivní přístup při řešení pracovních úkolů, obecné znalosti HACCP. Zkušenosti v potravinářské výrobě výhodou.
Mzda dle zkušeností a praxe dohodou.
Své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@vinarstvimutenice.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚdolní 1174, 696 11 Mutěnice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T15:48:29

Společnost

Vinařství Mutěnice, s.r.o.
  • Vinařství Mutěnice, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Bílková
  • Telefon : +420 608 575 875
  • E-mail : personalni@vinarstvimutenice.cz
  • Adresa : Údolní 1174, 696 11 Mutěnice

Klíčová slova

výroby

kontrola

podřízených

výrobě

práce

pracovních

haccp

proaktivní

autorita

přirozená